Yazarlar

This is an example of Authors Page Template with which you can easily display all your website users/authors.

Sadık Bilici

Sadık Bilici

Akdeniz Üniversitesi Ekonometri öğrencisi. Havacılık, teknoloji ve fitness tutkunu. Vatansever. Savunma ve havacılık ilgi ve bilgisiyle, aldığı ekonomi ve istatistik eğitimini birleştirip profesyonel analizler yapma arzusunda.


Utku Burak Katipoğlu

Utku Burak Katipoğlu

Abdullah Gül Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde okumaktayım.
Siyaset Bilimi, Politika, Uluslararası İlişkiler, Savunma Sanayi, Diplomasi ve Bölgesel Analizler ile ilgilenmekteyim.


Tarık Küçük

Tarık Küçük

Sınıf öğretmeni olarak nice minik kalbe Türk milliyetçiliğini ve vatanseverliğini işleme, bunun yanında bilim-teknoloji iştahı kazandırma çabasındayım. Hem Tarih hem teknolojiye meraklıyım. Bilhassa Askeri teknoloji ve Savunma sanayi üzerine organizasyonlara katılıp firmalar ile çalışmalar yürüterek Türk Savunma Sanayi çorbasına az da olsa tuz katma gayesi içindeyim.


Vahit TURHAN

Vahit TURHAN

Turkish Defence Agency kurucusu, İstanbul Üniversitesi mezunu. Türkiye'nin en büyük savunma sanayi firmalarıyla iletişim halinde. Biomedhair isimli saç ekim firmasına sahip.


Alptuğ Korkmaz

Alptuğ Korkmaz

Uzay bilimleri, roket teknolojileri ve havacılık ile ilgilenmekteyim.


Metehan KANBEK

Metehan KANBEK

Afyon Kocatepe Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Lisans Öğrencisi / Savunma ve Güvenlik Araştırmacısı - Uluslararası Askeri Doktrinler / Milli Güvenlik / İstihbarat Stratejileri / Savunma ve Uzay Teknolojileri İleri Araştırma Programları / Nükleer Programlar / Savunma ve Güvenlik Politikaları


Avatar

Eshab Yalçin

Kocaeli Üniversitesi elektronik ve haberleşme mühendisliği lisans öğrencisi. Elektronik ve programlama alanlarına küçük yaşlardan beri ilgili, ülkesi adına yüksek teknoloji üretme arzusunda olan bir mühendis adayı. Deniz sistemleri ve Deniz kuvvetleri konularında ilerleyen ve kendisini geliştiren bir savunma araştırmacısı.